Lietuvos salės futbolininkai „sausai“ pralaimėjo prancūzams

(5)
Publikuota: 2024 balandžio 16 10:45:34, LFF informacija
×
Lietuvos salės futbolo rinktinė. Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos salės futbolo rinktinė tarptautiniame Jonavoje vykstančiame keturių komandų turnyre patyrė antrąją nesėkmę. Lietuviai 0:5 (0:2) turėjo pripažinti Prancūzijos rinktinės pranašumą.

Prancūzams tai buvo antra pergalė iš tiek pat galimų, tuo tarpu lietuviai patyrė antrą pralaimėjimą per dvejas žaistas rungtynes. Pirmame mače turnyro šeimininkai 2:5 nusileido ukrainiečiams, o prancūzai 3:2 įveikė brazilus.

Dvikovoje su lietuviais prancūzai savo intencijas parodė jau antrą minutę, kai išsiveržė į priekį. Dar po kelių minučių krito ir antrasis įvartis, o po jo puolime aktyviau žaisti pradėjo ir Lietuvos rinktinė, bet jai savų šansų išnaudoti nepavyko.

Pirmasis kėlinys ir baigėsi dviejų svečių įvarčių persvara, o jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje į Ernesto Macenio vartus krito ir trečiasis įvartis, kuris dar labiau pagerino lietuvių varžovų situaciją. Dvikovos pabaigoje lietuviai rungtyniavo su penkiais aikštės žaidėjais, rizika nepasiteino ir prancūzai mačo finiše savo persvarą padidino dar labiau.

Kitame antro turo mače brazilai 7:2 nugalėjo ukrainiečius. Turnyras finišuos dvejomis rungtynėmis antradienį. 17 val. Ukraina susitiks su Prancūzijos komanda, o 19.30 val. Brazilijos ekipa egzaminuos Lietuvos rinktinę.