Kapitonės įvartis atnešė moterų rinktinei pergalę prieš Kiprą

(2)
Publikuota: 2024 balandžio 10 10:15:01, LFF informacija
×
Kipro (mėlyna apranga) ir Lietuvos rinktinių rungtynės. Eltos nuotr.

Lietuvos moterų futbolo rinktinė pratęsė savo pasirodymą Europos čempionato atrankos varžybose. Lietuvės Vilniuje 1:0 (1:0) pranoko Kipro futbolininkes ir iškovojo ketvirtąjį tašką atrankos cikle.

Primename, kad pirmosiose šio atrankos lango rungtynėse lietuvės išvykoje sužaidė 2:2 su Sakartvelo komanda.

Dvikova su Kipru prasidėjo apylygiai, nė vienai komandai neturint didesnės persvaros. Pagrąsinti viena kitos vartams bandė abi ekipos, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 0:0.

Visgi antrojo kėlinio pradžia mūsų rinktinei susiklostė daug sėkmingiau – po standartinės padėties Kipro baudos aikštelėje kilo sumaištis, o prie kamuolio pirma suskubusi rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė pasiuntė jį į tinklą ir išvedė šeimininkes į priekį.

Vėliau lietuvės turėjo galimybių įmušti ir dar įvarčių, tačiau Simonos Petravičienės, Rimantės Jonušaitės bei Ugnės Lazdauskaitės bandymai tikslo nepasiekė. Mačui einant į pabaigą labiau lietuves paspausti pabandė ir Kipras, tačiau gynybos linija bei vartininkė Meda Šeškutė su savo užduotimis susitvarkė, išlaikė vartus sausus ir padovanojo lietuvėms pergalę.